Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narodila se další cyklistka

Dne 5.4.2008 se nám narodila holčička Klárka. Den, kdy se narodila bylo krásně, obloha bez mráčků, sluníčko svítilo. O to krásnější byl tento den, když jsme se poprvé podívali na to krásné stvoření, které mělo 3 990 gramů a 50 cm.

Ale všechno po pořádku. Noc předtím mě pobolívalo břicho, ráno se bolest projevovala v pravidelných intervalech a tak jsem volala do porodnice co a jak  - "až budete mít pravidelné kontrakce co 5-6 minut, tak přijeďte" zněla odpověď. Tak jsme se s manželem vydali do obchodu, vyřídit jistou reklamaci, to již bylo nutné pomalu vydýchávat při kontrakcích, ale nic hrozného, doma jsem potom uvařila oběd, mezitím nutné dýchání, kdy manžel hlásil: "už to přijde a už to bude odeznívat" a stopoval kontrakce na mobilu. No a ještě jsem stihla ostříhat manželovu hlavu. Když jsme zjistili, že je to již každou 7 minutu a do porodnice je to 30 km, tak jsme konečně vyjeli.

Předporodní vyšetření trvalo další hodinu a pak šlo vše pěkně po másle. Při porodu mě manžel povzbuzoval slovy: " dýchej, dýchej, jedeme do kopce, vydýchávej jedeme z kopce". Nevím, co si v tu chvíli myslel přítomný pan doktor a porodní asistentky, ale mně to kupodivu povzbuzovalo. V 18:15 hod. byla Klárka na světe. Byla to ta nejkrásnější událost, kterou jsme s manželem zažili a na kterou jen tak nezapomeneme. 

NARODILA SE DALŠÍ CYKLISTKA !